İletişim

Sait Balcı

saitbalci48@hotmail.com

[contact_form]

Paylaş

2 thoughts on “İletişim

  • KADİR BAYRAM

    sayın sait balcı chp neden iktidar olamıyor diye bir kitap yazmışsınız kitabınızı okumadım bende bir chp liyim kitabınızı okusamda bütün chp liler vede yöneticilerde okusa yinede chp iktidar olamaz bakın sene 1950 den sonra chp hiç iktidar oldumu evet oldu fakat hep koalisyonlarla toplasanız 5 sene ancaktır şimdi bende size diyorumki türkiyenin yapısı şu %70 sağ %30 sol nasıl olacak halka varıyoruz sanki takım tutar gibi hareket ediyorlar ülkeyi düşünen yok insanlar gittikçe cahillileştiriliyor vede oy ağacı olarak yetiştiriliyor bundan nasıl kurtulabiliriz bu halkın önce ülkesini düşünmesi gerekir son seçimde kılıçdaroğlunun vaatleri çok çok güzeldi ben çok umutlanmıştım gel görki bu memlekette emeklinin taşeronun vede halkın geçim sıkıntısı yokmuş olsaydı o vaatlerle oylarını verirlerdi ama zihniyet ülkede yanlış şunu söylüyorlar nereden verecek bu vaatleri diyorlar ama akepeyi sorgulamıyorlar bu borçlar neden bu kadar arttı deyince şunu söylüyorlar imf ye muhtaçtık bak borcumuz daha varmı diyorlar fakat 150 milyar dolar borcun 450 milyar dolara çıktığını söyleyince hiç galeye almıyorlar nası CHP iktidara gelecek bu zihniyetle bu ülkede%42 aldığımız dönemde kürt kardeşlerimiz bize oy veriyordu onlarda parti kurunca bize oy veren seçmenler o tarafa geçti sağında oyu akepeye geçti CHP nasıl iktidara gelir tek başına çok zor koalisyon olabilir nasılm akepenin içinden demokrat partililer anaplılar ayrılacak o zaman olur saygılar

    Yanıtla
    • Kitabı yine de okumanızı öneririm. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelemeyişi ile ilgili Üç aşağı beş yukarı her birimizin muhakkak suretle bir fikri vardır. Örneğin ben eleştiri yazınızı baştan sona okudum. Görüşlerinizden de yararlanacağım. Kitabın yeni baskısında da görüşlerinize yer vermeyi düşünüyorum, ancak okurların kitabı okuyanların görüşlerine daha itibar edeceklerini düşünüyorum. Saygılar sunarım.

      Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Menu Title